loading

Gerçek Şirketler Grubu

Otomotiv sektöründe 30 başarı dolu yılı geride bırakan Gerçek Otomobilcilik sektörün tüm gelişimine tanıklık ederken aynı zamanda da aktif bir oyuncu olarak daima sahanın içinde bulunmuştur. Bugün ulaştığı nokta itibariyle sektörün lider kurumlarından biri durumundadır.

Bayilik oluşumunu bir bütün olarak değerlendiren firmamız, satış ve satış sonrası hizmetleri, sigorta ve uzun dönemli filo araç kiralama faaliyetleri ile garantili 2.el araç satış konularında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve ticari performans olarak daima müşterilerine ve sektöre katkıda bulunmaya çalışmıştır.

Öte yandan uzun yıllardır şirket politikası olarak işletmelerini bir okul gibi de yönetmekte olan firmamızın bugün otomotiv sektörünün çeşitli kademelerinde çalışmakta olan birçok arkadaşımızın yetişmelerinde ciddi katkılarının olduğunu söyleyebiliriz.

Yönetim Kurulu Başkanından


30 yıl önce küçük bir işletme olarak kurulan Gerçek Otomobilcilik bugün geldiği nokta ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Ulaştığımız noktanın arkasındaki en temel unsur; sektördeki gelişimleri yakından takip, konularında uzman kadrolar ve koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesine inançtır. Son yıllarda sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinde olan General Motors ve Nissan satış ve satış sonrası bayiliklerinin yanında 2.el satış, sigorta ve operasyonel kiralama konularında da her bakımdan sektörün öncülerindendir. Bundan sonraki süreçte de müşteri odaklı hizmet anlayışımızı devam ettirirken sektörün gelişmelerine ayak uydurarak öncü kuruluş olma özelliğimizi de devam ettireceğiz. Bu yoldaki en büyük güvencemiz sektörün en iyilerinden olan çalışma arkadaşlarımız, temsil ettiğimiz markaların bugüne kadarki ve bundan sonra da artarak devam edeceğine inandığımız yakın ilgileri ve bizi bugünlere taşıyan değerli müşterilerimizdir.

Sayfanın başına dön